Прокурори домоглися, щоб підозрюваного у серії крадіжок посадили під домашній арешт

домашній арештШполянський відділ Смілянської прокуратури проводить процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за вчинення ряду крадіжок майна у жителів Шполи.

Наприкінці червня 2020 року чоловік розбив вікно  та проник до будинку місцевого жителя, звідки намагався викрасти металевий посуд. Крадія господар застав на «гарячому».

Але чоловіка цей випадок не зупинив. Пізніше, в компанії знайомих, викрав мобільний телефон, який одна з гостей залишила на столі.  За повторну крадіжку чоловікові повідомлено про нову підозру у вчиненні вже двох кримінальних правопорушень.

Крім цього, відносно крадія Шполянський суд розглядає кримінальне провадження, в якому він обвинувачується у вчиненні ряду крадіжок на території Шполянського району. А от у суд підозрюванний вирішив не являтися.

Тому, для припинення злочинної поведінки, прокурор ініціював питання про обрання 28-річному місцевому жителю запобіжного заходу – цілодобовий домашнйі арешт, інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Слідчим суддя Шполянського суду підтримав пропозицію прокурора, підозрюваного посадили під домашній арешт. Далі у суді розглядатимуть справу щодо відповідальності крадія за його вчинки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *