Прокурори домоглися забезпечення обліку земель Іркліївського риброзплідника

Державне підприємство «Іркліївський риброзплідник рослиноїдних риб» є одним з найбільших ставкових підприємств державної форми власності в Україні, його потужність складає понад 1 тис. тон риби на рік.

Рішенням Черкаського окружного адміністративного суду задоволено позовні вимоги Черкаської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та Державного агентства України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм до Державного підприємства «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вжити заходів щодо належного та достовірного оформлення права постійного користування земельною ділянкою площею понад 1200 га вартістю більше 47 млрд грн, яка розташована в селі Скородистик Золотоніського району Черкаської області.

Дані порушення закону фактично створювали передумови для зловживань при використанні земель та управлінні майновим комплексом.

Наразі до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відповідні відомості про право постійного користування земельною ділянкою з цільовим призначенням для ведення рибного господарства, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.