Прокуратура звернулася до суду з позовами про повернення державі 98 га земель сільськогосподарського призначення вартістю 4 млн. грн.

В умовах законодавчих змін органами прокуратури продовжується робота щодо виявлення та припинення на території Черкаської області порушень земельного законодавства.
З метою захисту інтересів держави в частині збереження земель сільськогосподарського призначення Смілянською місцевою прокуратурою скеровано до суду 5 позовних заяв про розірвання договорів оренди земельних ділянок загальною вартістю 4 млн. грн. та повернення їх до державного управління.

Так, Кам’янським відділом Смілянської місцевої прокуратури під час вивчення стану законності використання земель сільськогосподарського призначення в межах адміністративної території Кам’янського району встановлено, що в 2014 році Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області місцевому жителю було надано 5 земельних ділянок загальною площею 98 га для створення фермерського господарства, який відповідно до умов укладених договорів оренди взяв на себе зобов’язання щодо виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки цих земель в тримісячний термін для подальшого визначення розміру орендної плати згідно вимог чинного законодавства.
Проте, прокуратурою встановлено, що договірні зобов’язання орендар не виконав, жодних дій, спрямованих на реалізацію вказаних договірних умов, не вчинив, чим порушив істотні умови договору та завдав шкоди державним інтересам, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Наразі за позовними заявами прокуратури в суді відкриті провадження з призначенням попередніх засідань.  Робота на вказаному напрямі триває.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *