Прокуратура звернулася до суду, щоб повернути державі комплекс будівель колишнього санаторію

прокуратура іконкаСмілянською окружною прокуратурою встановлені порушення вимог законодавства щодо відчуження об’єкту нерухомого майна, а саме комплексу нежитлових будівель колишнього санаторію, який розташований в адміністративних межах однієї з сільських рад Черкаського району.

У 2005 році на підставі прийнятого рішення виконавчий комітет сільської ради безпідставно дозволив юридичній особі оформити право власності на комплекс будівель, внаслідок чого в Єдиному державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за підприємством зареєстровано право власності на спірне майно та в подальшому 2020 році відчужило вказане майно фізичній особі.

Натомість, як встановлено, спірне майно є державною власністю, право на розпорядження яким надано Фонду державного майна України, а тому воно вибуло з володіння держави на підставі незаконного рішення, без дозволу дійсного власника та правових підстав.

Тож, нині до Канівського суду направлено позовну заяву про витребування спірного майна з незаконного володіння, повідомили у Смілянській прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.