Прокуратура звернулася до суду щодо стягнення до бюджету понад 1 млн грн

З метою боротьби та подолання наслідків коронавірусної хвороби COVID-19, держава звільнила від оподаткування податком на додану вартість певні операції із закупівлі товарів та послуг.

Однак органи прокуратури області продовжують виявляти випадки включення постачальниками у вартість медичних засобів та обладнання додаткових коштів як податку на додану вартість.

Це у свою чергу зумовлює підвищення цін на лікування хворих, додаткові витрати бюджету, з одного боку, та збагачення недобросовісних постачальників – з іншого.

Прокуратурою встановлено, що одним із суб’єктів господарювання до ціни договору про проведення капітального ремонту системи киснепостачання медичного комунального закладу Черкаського району безпідставно включено податок на додану вартість у розмірі 420 тис. грн.

Також прокурором виявлено, що під час виконання вказаного договору підрядник допустив відхилення від календарного графіку робіт, прострочивши їх виконання. Таким чином деякі роботи залишаються невиконаними до цього часу.

З огляду на це, прокурор звернувся з позовом до суду про стягнення з підприємства коштів в сумі понад 1,1 млн грн безпідставно сплаченого податку на додану вартість та штрафних санкцій за несвоєчасне виконання зобов’язань згідно з умовами договору, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.