Прокуратура звернулася до суду, щоб 4 сховища у Смілі були взяті у комунальну власність

З метою укриття населення Черкащини від можливих ракетних та авіаударів з боку країни-окупанта органи прокуратури в межах повноважень опікуються питаннями належного утримання власниками та балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту, упорядкування їх стану в придатний для використання за цільовим призначенням тощо.

Проте в указаному питанні встановлено й окремі випадки відвертої бездіяльності органів місцевого самоврядування, які зобов’язані піклуватися про безпеку членів територіальної громади.

Так, Смілянською окружною прокуратурою у грудні минулого року скеровано до суду позов про визнання протиправною бездіяльності Смілянської міської ради та зобов’язання її розглянути на черговій сесії питання щодо прийняття в комунальну власність 4 сховищ у місті Сміла, загальною площею 1362 м2, які одночасно можуть укрити 1528 осіб. Ці сховища свого часу не увійшли до статутних фондів господарських товариств.

Черкаський окружний адміністративний суд погодився з доводами прокурора та задовольнив позов у повному обсязі.

Після набрання судовим рішенням законної сили територіальна громада очікує на позитивне рішення депутатів міської ради, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.