Прокуратура засудила смілянина, який виготовляв і збував наркотики до 6 років тюрьми

Вироком Кам’янського району суду 22-річного смілянина засуджено за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Обвинувачений неодноразово був під підозрою у збуті та вживанні наркотиків та був пійманий на збуті наркотичної речовини. Про це повідомляє Смілянська місцева прокуратура.

Кам’янським відділом Смілянської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення відносно жителя м. Сміли за вчинення ним умисних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 309 КК України — незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту та ч. 2 ст. 307 КК України — незаконне придбання, виготовлення, зберігання з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу та незаконний збут особливо небезпечного наркотичного засобу, вчинений повторно.

Під час досудового розслідування встановлено, що молодик був помічений у збуті наркотичних засобів у містах Кам’янка та Сміла. Підозру щодо цього було підтверджено під час проведення оперативних закупок.

У жовтні минулого року під час санкціонованого обшуку у домоволодінні підозрюваного працівники поліції виявили наркотичний засіб який, за словами молодика, він зберігав для власного вживання без мети збуту.

Вироком Кам’янського району суду обвинуваченого засуджено до 6 років 8 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *