Прокуратура запобігла незаконному використанню коштів на реконструкцію лікарні

Органи прокуратури використовують усі законодавчі повноваження задля захисту цих інтересів, в тому числі шляхом вступу до судових справ за позовами інших осіб та відстоювання під час судового розгляду принципової позиції, яка відповідає державним інтересам.

Нині забезпечено участь у розгляді справи за позовом комунального закладу охорони здоров’я до підрозділу Державної аудиторської служби України про скасування її висновку щодо невідповідності процедури закупівлі за державні кошти послуг з реконструкції будівлі лікарні та прилеглої до неї території вартістю 20,5 млн грн.

Згідно з висновком державного органу контролю лікарнею безпідставно відхилено пропозиції підприємства, яке запропонувало послуги з реконструкції, вартість яких на 2 млн грн менше, ніж інший суб’єкт господарювання, з яким лікарнею укладено договір.

За принципової позиції прокурора рішенням Черкаського адміністративного суду у задоволенні позову відмовлено повністю. Таким чином, попереджено незаконне використання значної суми бюджетних коштів, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.