Прокуратура вимагає через суд звільнити 29 будинків для відпочинку вчителів і землю біля Дніпра

база вчителівЧеркаська прокуратура подала до суду позовну заяву про звільнення 29 приміщень, що входять до цілісного майнового комплексу «База вчителів» та земельної ділянки площею майже 2 га, розташовані у с. Свидівок Черкаського району.

Прокурори виявили, що цьогоріч закінчився термін дії договору про спільну діяльність, укладеного між Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та обслуговуючим кооперативом, щодо використання майна «Бази вчителів».

Незважаючи на неодноразові вимоги власника та розпорядника майна, члени кооперативу не звільнили безпідставно займані будинки для відпочинку та земельну ділянку, призначену для їх обслуговування.

Наразі справа перебуває у провадженні Господарського суду Черкаської області.

У 2020 році було встановлено, що фізичні особи незаконно отримали право власності на 14 будинків для відпочинку із комплексу «База вчителів», що є комунальною власністю.

За позовом прокурора апеляційним судом у березні 2021 року зобов’язано громадян повернути Черкаській міській раді вказані будинки для відпочинку. На цей час вживаються заходи щодо виконання рішення судів у примусовому порядку, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *