Черкаською обласною прокуратурою виявлені факти реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки водного фонду, на частині яких розташовані гідротехнічні споруди державної форми власності, а іншу частину земель займає Кременчуцьке водосховище р. Дніпро.
Чинне земельне законодавство передбачає, що землі під такими спорудами, а також землі під загальнодержавними водними об’єктами мають перебувати виключно у власності держави.
На даний час за позовами прокурора судом Черкаської області відкриті два судових провадження про повернення у власність Черкаської облдержадміністрації земель водного фонду загальною площею 1377 га вартістю 27 млн грн.
Судами накладено арешт на спірну ділянки. Розгляд справ у суді триває, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.
Залишити відповідь