Прокуратура відреагувала на порушення законодавства у Черкаському слідчому ізоляторі

ізоляторЧеркаська обласна прокуратура провела комплексну перевірку Черкаського слідчого ізолятора щодо дотримання конституційних прав ув’язнених і засуджених на належні умови тримання, медико-санітарне та матеріально-побутове забезпечення, а також режимних вимог, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Встановлено, що незважаючи на вжиті прокуратурою заходи, у діяльності установи продовжують порушувати вимоги Кримінально-виконавчого кодексу України, Кодексу цивільного захисту України, Законів України «Про попереднє ув’язнення», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», інших нормативних і підзаконних актів.

Під час перевірки виявлено порушення в частині додержання режимних вимог, технічного облаштування, а були факти неналежного матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення тощо.

Для усунення усіх цих порушень, обласною прокуратурою керівнику ДУ «Черкаський слідчий ізолятор» внесено акт прокурорського реагування, який наразі перебуває на розгляді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *