Прокуратура стала на заваді порушенням інтересів держави, які стосуються земель водного фонду

Прокуратура, захищаючи інтереси держави, вживає заходів представницького характеру для належного використання земель водного фонду територіальними громадами.

Так, відстоюючи інтереси Свидівоцької громади, прокурор, пройшовши всі інстанції, домігся рішення Верховного Суду, який скасував ухвалу Черкаського апеляційного суду та задовольнив позов прокурора про повернення земельної ділянки водного фонду з приватної власності.

Як наслідок, земельна ділянка, вартістю 1,2 млн грн, розташована на землях Кременчуцького водосховища річки Дніпро та Будище-Свидівської захисної дамби, має бути повернута у розпорядження територіальної громади.

Крім того, за позовом прокурора господарський суд розпочав розгляд справи за позовом Звенигородської окружної прокуратури до фермерського господарства про стягнення понад 50 тис. грн заборгованості зі сплати орендної плати за землю і водний простір та розірвання договору оренди землі загальною площею 25 га, вартість якої перевищує 500 млн грн, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.