Прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно трьох українців, які воюють на боці держави-агресора

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду 3 обвинувальні акти стосовно громадян України, які перейшли на бік ворога та ведуть підривну діяльність проти України.

Слідством встановлено, що один із обвинувачених у жовтні 2021 року добровільно вступив та проходив військову службу в так званому 6-му окремому мотострілецькому козачому полку імені отамана Платова 2 армійського корпусу народної міліції луганської народної республіки.

З 24.02.2022 чоловік добровільно перейшов на бік ворога – та продовжив «службу» на боці армії російської федерації, беручи активну участь із зброєю в руках у бойових діях проти Сил оборони України в Луганській та Донецькій областях.

Ще двоє громадян України, жителі Донецьку, у квітні 2022 року добровільно вступили до складу мотострілецького батальйону 100-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади «Республіканська гвардія» 1-го армійського корпусу народної міліції днр, яка з 31.12.2022 входить до складу 1-го Донецького армійського корпусу збройних сил російської федерації з дислокацією у м. Донецьк.

У подальшому зазначені особи, діючи умисно на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканності та обороноздатності України надавали допомогу російській федерації у проведенні підривної діяльності проти України, зокрема брали активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на території Донецької та Херсонської областей.

У зв’язку з переховуванням від слідства на тимчасово окупованій території України вказаних осіб оголошено в розшук та стосовно них судом надано дозвіл на затримання.

У разі доведення вини усім обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.