Прокуратура продовжує правову боротьбу за будинки «Бази вчителів»

база вчителівОбласна прокуратура вживає заходи щодо повернення у комунальну власність Черкаської міської ради майнового комплексу «База вчителів», що на березі Кременчуцького водосховища р. Дніпро у с. Свидівок на земельній ділянці площею майже 2 га.

Так, завершено досудовий збір матеріалів і скеровано до суду позовну заяву про скасування державної реєстрації права власності на 17 будинків для відпочинку, що входять до вказаного комплексу, оскільки об’єкти нерухомості набуті у власність громадянами на підставі підробних правоустановчих документів.

Раніше, за ініціативи обласної прокуратури Черкаським районним судом у 2021 році зобов’язано 20 незаконних власників звільнити будиночки для відпочинку.

У провадженні судів триває розгляд позовних вимог прокурора щодо звільнення ще 37 будинків.

Розглядається справа щодо усунення перешкод у користуванні громадою міста 29 будинками для відпочинку та ділянкою, витребувавши від кооперативу і передачі Черкаській міській раді та Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ключів від автоматичних вхідних воріт, інформує Черкаська обласна прокуратура.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.