Прокуратура продовжує роботу, спрямовану на конфіскацію землі у громадян країни-агресора

Органи прокуратури області продовжують скеровувати до суду позовні заяви в межах відпрацювання спільно з іншими правоохоронними органами питання законності перебування української землі у власності іноземців, зокрема громадян російської федерації.

Чинним законодавством України іноземцям заборонено отримувати у власність землі сільськогосподарського призначення. Отримавши такі землі у спадок, особа, яка не є громадянином України, зобов’язана упродовж одного року з моменту набуття права власності на земельну ділянку здійснити її відчуження іншій фізичній чи юридичній особі України.

За виявленими фактами невиконання вимоги закону прокурори принципово реагують, звертаючись до суду з метою конфіскації земельних ділянок.

Упродовж лютого-березня цього року Золотоніською та Уманською прокуратурами до суду скеровано три позови щодо припинення права приватної власності громадян російської федерації на понад 12 гектарів земель для сільськогосподарського призначення в межах Гельмязівської сільської ради, Драбівської селищної ради Золотоніського району та Заячківської сільської ради Уманського району, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.