Прокуратура продовжує через суд зобов’язувати балансоутримувачів приводити до ладу укриття

За втручання органів прокуратури приватне товариство зобов’язано привести у належний технічний стан захисну споруду цивільного захисту.

Звенигородською прокуратурою установлено, що незважаючи на постійну загрозу ракетних та авіаударів з боку російської федерації, до цього часу балансоутримувачем не вжито заходів щодо приведення у придатний для використання за цільовим призначенням стан захисної споруди цивільного захисту на території Звенигородського району. Це у свою чергу може створювати загрозу для життя та здоров`я людей, оскільки спруда не готова забезпечити захист цивільного населення.

На усунення порушень прокурором пред’явлено до суду позов про визнання протиправною бездіяльність приватного товариства та зобов’язано вжити заходів щодо приведення у належний стан і готовність до укриття населення протирадіаційної захисної споруди, розташованої в Шполі, площею майже 142 м2, яка здатна одночасно укрити близько 100 осіб.

Судом позов прокурора задоволено у повному обсязі.

Напередодні судами зобов’язано балансоутримувачів захисних укриттів міст Черкаси, Корсунь-Шевченківський, а також смт Маньківка, упорядкувати їх стан для укриття населення.

Робота органів прокуратури Черкаської області триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.