Прокуратура про особливості в змінах кримінально-виконавчого законодавства України

Смілянська місцева прокуратура повідомляє, що новим Законом України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 вносяться зміни до ст. ст. 12, 13, 26 Кримінально-виконавчого кодексу України (далі — КВК України) та встановлюється докорінно інший порядок виконання кримінального покарання у виді штрафу.

Зокрема, відповідно до положень ст. 26 КВК України (в редакції цього Закону) засуджений зобов’язаний сплатити штраф у місячний строк після набрання вироком суду законної сили і повідомити про це кримінально-виконавчій інспекції за місцем проживання шляхом пред’явлення документа про сплату штрафу.

У разі несплати засудженим штрафу у вказаний строк суд за поданням кримінально-виконавчої інспекції розглядає питання про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу або заміну несплаченої суми штрафу покаранням у виді громадських, виправних робіт або позбавлення волі відповідно до закону.

Отже, з 05.10.2016 після набрання чинності зазначеним Законом виконання кримінального покарання у виді штрафу покладається накримінально-виконавчу інспекцію.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *