Прокуратура позивається до підприємства, яке завищувало ціни на газ

За результатами системного опрацювання інформації, оприлюдненої на порталі електронної системи публічних закупівель «Prozorro», прокурорами установлено незаконне укладення львівським підприємством додаткових угод до договорів поставки природного газу, що призвело до протиправного фінансування видатків з місцевих бюджетів.

Уманською та Звенигородською окружними прокуратурами установлено, що внаслідок укладення приватним підприємством 4 додаткових угод для Іваньківської сільської ради ціна закупленого за кошти громади газу зросла на 60%, а за результатами укладення 8 додаткових угод для Катеринопільської селищної ради – на 114 % у порівнянні з ціною, визначеною за результатами тендерів та погодженою сторонами на момент укладення договорів поставки.

Реагуючи на вказані порушення інтересів місцевих бюджетів, Уманською та Звенигородською окружними прокуратурами скеровано до суду позови про визнання недійсними додаткових угод до договорів поставки природного газу та стягнення коштів з недобросовісного підприємства на користь органів місцевого самоврядування на загальну суму понад 400 тис. грн, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.