Прокуратура оскаржує в суді надання міською радою в оренду земель біля річки Дніпро

Попри воєнний стан в державі прокуратура продовжує виконувати функцію представництва інтересів держави в суді.

Нині робота прокурорів зосереджена на вирішенні питань використання земель з обмеженою оборотоздатністю, якими, зокрема, є землі водного фонду та прибережної захисної смуги.

Установлено, що Черкаською міською радою в оренду на 49 років надано приватному підприємству під розташування пункту короткочасного відпочинку населення дві земельні ділянки загальною площею 1,9 га, вартістю 16,8 млн грн по вул. Гагаріна, біля парку «Сосновий Бір».

Відповідно до даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на ці земельні ділянки встановлено обмеження щодо їх використання, оскільки вони розташовані в охоронній зоні навколо об’єкта культурної спадщини та в прибережній захисній смузі.

За позовами прокурора було визнано незаконним та скасовано рішення міської ради про надання ділянок минулому користувачеві та визнано недійсним відповідний договір оренди землі. Однак, відповідно до змісту рішення міської ради право на оренду земельних ділянок переведено до іншого користувача.

Наразі прокурор в суді доводить відсутність можливості надання вказаних земель в користування на позаконкурентних засадах та протиправність зміни їх цільового призначення, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.