Прокуратура довела, що будинок із комплексу “Бази вчителів” не належить приватній особі

будинок база вчителівВідділ захисту інтересів дітей та протидії насильству обласної прокуратури довів у суді, що законним власником будинку відпочину, площею майже 30 кв. м, що входить до майнового комплексу «База вчителів» є Черкаська міська рада, а не спадкоємиця одного з членів обслуговуючого кооперативу «Дніпро-2003».

Судом встановлено, що за наявності зареєстрованого права власності за міською радою на будиночок, розміщений на березі Кременчуцького водосховища р. Дніпро, державний реєстратор посприяв тому, щоб приватна особа отримала право власності на спірне майно.

Підставою для реєстрації слугували недійсні правоустановчі документи та довідки вказаного кооперативу. Після смерті особи спадщину прийняла його донька та продовжила користуватись спірним майном.

За результатами розгляду справи судом підтримано позицію прокурора щодо безпідставності та незаконності набуття права власності приватною особою на будинок відпочинку та підтверджено факт перебування майна у комунальній власності територіальної громади Черкас.

Після того, як  рішення набере законної сили обласна прокуратура візьметься за організацію примусового виконання рішення суду, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.