Прокуратура домоглася скасування права власності на незаконне будівництво біля річки

2_2607_(4)Черкаський апеляційний суд скасував право власності громадянина на незаконне будівництво, зведене в прибережній захисній смузі на березі Кременчуцького водосховища р. Дніпро, яка є природоохоронною територією.

Земельна ділянка, на якій зведено було будинок для відпочинку, фізичній особі у користування не відводилась і жодних документів, які дають право виконувати будівельні роботи не надавались.

Не зважаючи на це, особа через суд визнала за собою право власності на двоповерховий будинок площею майже 70 кв. м, вартістю 240 тис грн. Він був зведений на території, яка входить до майнового комплексу «База відпочинку вчителів».

Оскільки ділянка, на якій розміщений будинок з 1995 року у постійному користуванні Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, обласною прокуратурою та Асоціацією керівників шкіл Черкас рішення суду було оскаржено.

Суд підтримав позицію прокурора, скасував незаконне рішення суду першої інстанції та відмовив у задоволенні позову про право власності за громадянином на будинок для відпочинку, повідомили в обланій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *