Прокуратура домоглася, щоб справу щодо керівника Держземагентства ще раз переглянули у суді

суд гроші товарВерховний Суд повторно скасував реабілітуюче рішення Черкаського апеляційного суду у справі про резонансний корупційний злочин. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

У жовтні 2014 року до Соснівського районного суду Черкас був скерований обвинувальний акт щодо колишнього очільника Головного управління Держземагентства у Черкаській області, якого обвинувачували в отриманні від фізичної особи 57 000 доларів США хабара за передачу в оренду земель сільськогосподарського призначення. Справа набула широкого суспільного розголосу.

Вироком суду першої інстанції у вересні 2015 року дії обвинуваченого були перекваліфіковані на шахрайство, за що йому призначили покарання з «умовним» терміном.

За результатами апеляційного розгляду у червні 2020 року суд задовольнив апеляційну скаргу сторони захисту і закрив кримінальне провадження за відсутністю складу кримінального правопорушення.

Обласна прокуратура оскаржила у касаційному порядку рішення, внаслідок чого Верховний Суд визнав обґрунтованими доводи прокурора щодо незаконності рішення суду апеляційної інстанції, а тому скасував його та направив справу на новий розгляд.

Наразі справу переглядає суд першої інстанції, який зобов’язаний врахувати усі зауваження касаційного суду.

Під час нового розгляду прокуратура має намір довести правильність обвинувачення та домагатиметься справедливого покарання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *