Прокуратура домоглася, щоб приміщення колишнього дитсадка звільнили

прокуратура іконкаЧеркаська обласна прокуратура забезпечила реальне виконання рішення Північного апеляційного господарського суду, яким зобов’язано приватне агропромислове товариство звільнити будівлі колишнього дитсадка, загальною площею майже 800 кв. м, вартістю 5 млн грн.

Наразі, за втручання прокуратури приватним товариством звільнено незаконно займане приміщення колишнього дитячого садочку та з початку поточного року сільська рада може самостійно використовувати це приміщення за цільовим призначенням.

Раніше прокурори в суді довели, що приміщення комунальної власності передано в оренду суб’єкту господарювання для використання не за цільовим призначенням об’єкта освіти та з правом подальшого викупу, що суперечить вимогам чинного законодавства.

Водночас, при підписанні спірного договору терміном на 49 років, сільська рада та товариство не здійснили нотаріальне посвідчення цього договору та його державну реєстрацію. У силу вимог Цивільного кодексу України такий правочин є не укладеним, а майно підлягає звільненню, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.