Прокуратура домоглася реального покарання чоловіку, який завдав тяжких тілесних ушкоджень черкасцю

тюрмаКропивницький апеляційний суд задовольнив скаргу прокурора та скасував вирок Черкаського суду, яким за вчинення тяжкого тілесного ушкодження чоловіка засудили до 5 років позбавлення волі. Разом з тим підсудного звільнили від призначеного покарання з іспитовим строком на 3 роки.

В суді доведено, що засуджений 27 серпня 2017 року, на території розважального комплексу «Спорт Охота», під час раптового конфлікту, обвинувачений накинувся із кулаками на іншого чоловіка. Потерпілий від ударчів впав на землю та вдарився об бетонну плиту, отримавши тяжкі тілесні ушкодження.

Суд підтримав доводи прокурора та погодився з тим, що правопорушник, будучи молодшим сержантом і учасником бойових дій, вчинив тяжкий злочин проти життя та здоров’я, що саме по собі ганьбить військове звання та свідчить про підвищений рівень суспільної небезпеки вчиненого злочину.

Тож слуги Феміди дійшли висновку, що підсудний заслуговує на реальне покарання.

Нове рішення суду апеляційної інстанції – 5 років реального позбавлення волі. Набрало законної сили з моменту його проголошення. Тож чоловік таки відбуватиме покарання в місцях позбавлення волі, інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *