Прокуратура домоглася повернення в комунальну власність земель, які належать до заказника

1708_(1)Черкаська прокуратура виявила незаконну передачу гектара землі, яка входить до складу земель водного фонду з об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення ландшафтного заказника «Рогозинські острови».

Земельну ділянку для потреб особистого селянського господарства передано обласним управлінням Держгеокадастру.

Не дивлячись на спроби фізичної особи приховати вказаний факт через низку фіктивних правочинів, окружна прокуратура скерувала до суду позов про визнання протиправним та скасування наказу управління Держгеокадастру та витребування земельної ділянки.

Апеляційний суд позов прокуратури задовольнив в повному обсязі, постанова Верховного суду залишила його в силі.

Проте, не бажаючи повертати у власність держави та громади земельну ділянку загальною площею 1 га, фізична особа в період слухання справи судами оформила її поділ на дві окремі ділянки площею 0,3 га та 0,7 га.

Відтак, прокуратура до суду скерувала два позови про скасування державної реєстрації права приватної власності та зобов’язання повернути поділені землі, які суд також задовольнив у повному обсязі.

Наразі право на земельну ділянку площею 0,3 га скасовано, з метою скасування права на земельну ділянку площею 0,7 га прокуратурою вживаються заходи щодо виконання рішення суду, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.