Прокуратура домоглася, щоб землю, незаконно передану у приватну власність, повернули лісгоспу

Органи прокуратури продовжують виявляти факти протиправного відчуження у приватну власність державних земель лісогосподарського призначення.

Так, нещодавно Уманським судом задоволено позов обласної прокуратури про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради й припинення права приватної власності громадянки на земельну ділянку.

Прокурором у суді доведено, що спірна земельна ділянка площею 0,2 га передана сільською радою у приватну власність як присадибна ділянка, тоді як за матеріалами лісовпорядкування належить до земель ДП «Уманський лісгосп», а отже є державною власністю, якою не мала права розпоряджатися сільська рада.

Органами прокуратури припинено право приватної власності на земельну ділянку площею 0,2 га, вартість якої становить 5 493 тис. грн.

На цей час у провадженні суду перебувають ще 9 аналогічних справ за позовами обласної прокуратури про повернення до державної власності 10 земельних ділянок у передмісті Умані площею 1,45 га, загальною оціночною вартістю понад 40 млн грн, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.