Прокуратура через суд вимагає конфіскувати землі в громадянина РФ

У період збройної агресії російської федерації проти України органи прокуратури продовжують вживати заходів, спрямованих на захист інтересів держави у сфері земельних відносин.

Так, Уманською окружною прокуратурою встановлено факт невідчуження громадянином РФ земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 1,6672 га та 1,719 га, що знаходяться в межах Христинівської територіальної громади.

У травні 2023 року до Христинівського районного суду Черкаської області окружною прокуратурою подано позов в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області про примусове припинення права власності на земельні ділянки шляхом їх конфіскації.

Вжиття заходів представницького характеру зумовлене тим, що згідно з вимогами Земельного кодексу України землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземцями, протягом року беззаперечно підлягають відчуженню. У разі невиконання цієї вимоги земельна ділянка підлягає конфіскації за рішенням суду, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.