Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» підхопили і у Смілі

Торік за ініціативи міського голови Сергія Ананка було започатковано спартакіаду серед команд шкіл міста на Кубок міського голови з різних видів спорту. Було багато спортивного запалу, перемог і поразок. Але це все загартовує юних спортсменів.

Тож, зараз чимало смілянської молоді одразу погодились спробувати свої сили у загальнонаціональному проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», ініційованому Президентом України Володимиром Зеленським.

Від Сміли зареєструвалося 13 закладів освіти, які братимуть участь у проєкті та у змаганнях з п’яти видів спорту. Загалом вже сформовано 104 команди:
– волейбол – 26 команд;
– баскетбол – 26 команд;
– футзал – 26 команд;
– спортивне орієнтування – 13 команд;
– черліденг – 13 команд.

Усі спортивні досягнення для учнів – підвищення їх рівня фізичної підготовленості, зміцнення морально-вольових якостей; для вчителів фізичної культури – набуття навичок використання сучасних інноваційних підходів до фізичного виховання. А в майбутньому – створення шкільних ліг та системи виявлення обдарованої молоді.

Смілянські шкільні команди вже наполегливо тренуються, змагаються між собою щодня, бо зрозуміло – конкуренція буде сильною.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.