Прогулянка містом: цікаве про Смілу

194619812_1933298066822780_7425450475568411799_nЗ нагоди Міжнародного дня захисту дітей активні читачі дитячої книгозбірні, учні 3-А класу гімназії ім. В.Т. Сенатора (класний керівник Наталія Чмиренко) здійснили краєзнавчу прогулянку містом.

Разом з лектором-екскурсоводом Смілянського краєзнавчого музею Ларисою Петрушевич діти пройшлися вулицею Соборна, на якій є найбільше архітектурних пам’яток міста.

З розповідей пані Лариси школярі дізналися чимало цікавих фактів з історії рідного краю, вулиць та провулків, зупинялися біля визначних пам’яток архітектури. Також діти пройшлися затишними алеями міського парку культури та відпочинку, який має багатий світ флори та фауни і створений з метою збереження зелених насаджень. На території парку ростуть рідкісні рослини, деякі з них занесені до Червоної книги України.

Краєзнавча подорож містом подарувала гімназистам нові знання та спонукала дізнаватися більше про історію рідного краю. Таку мандрівка влаштували для юних смілян працівники центральної бібліотеки для дітей у співпраці з краєзнавчим музеєм.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *