Програма святкових заходів з нагоди 623-ї річниці Дня Сміли

заходи_день міста 2018Традиційно, у другу суботу вересня сміляни відзначають День міста. З нагоди 623-ї річниці у Смілі за сприяння міського голови Олексія Цибка та виконавчого комітету, 12 та 13 вересня відбудуться численні мистецькі та розважальні заходи.

Вони проводитимуться на площах у центрі міста, шаховому клубі «Маяк», біля центральної бібліотеки імені Олени Журливої, на бульварі Бобринського, центральній набережній, у міському парку культури та відпочинку та стадіоні «Авангард».

На смілян та гостей міста чекатимуть змагання з бакетболу, футболу, шахів, віджимання. Шанувальникам мистецтва стануть цікавими фотовиставка про історію Сміли, пленер «Я люблю своє місто», виставки картин та сувернірної продукції. На святі відзначать і переможців молодіжних конкурсів.

У зв’язку із тим, що цьогоріч свято проводиться з урахуванням карантинних заходів, у програмі передбачили святвові відеоконцерти та відеовітання від міст-побратимів та творчих колективів міста. Втім, буде і жива музика та вітання. Гостей чекатиме джазовий концерт, виступи танювальних та пісенних колективів, і звісно, урочистості з нагоди Дня народження міста.

Програма заходів

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *