ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 198 ТКАЛИЧА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛЬОВИЧА

вибткЯ, Ткалич Валентин Васильович, кандидат у народні депутати України від партії «Народний Фронт», усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом та державою беру на себе зобов’язання:
1.Забезпечувати життя кожного громадянина України та боронити державу від зовнішньої агресії. Домагатися відновлення територіальної цілісності України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном.

2.Наближувати Україну до європейських стандартів урядування, обмежувати корупцію, децентралізовувати владу та розвивати місцеве самоврядування. Громади мають стати головним елементом всієї конструкції, на якій базується держава, органи місцевого самоврядування повинні отримати стабільну фінансову основу для виконання розширених повноважень. Місцеві бюджети мають бути самодостатніми і не залежати від розмірів державних субвенцій. Тісно співпрацюватиму з усіма громадськими організаціями і забезпечу ефективну роботу постійно діючих громадських приймалень у Смілі, Кам’янці та Черкасах.

3.Ініціювати зміни та доповнення до податкового Кодексу України, що реально спростить систему звітності, зменшить податкове навантаження та тиск на суб’єктів підприємництва. Основним державним податком має стати податок на основні засоби виробництва (нерухомість). Малий і середній бізнес має стати в авангарді економічного розвитку країни, середній клас – основою її соціальної структури. Економічна політика України має бути спрямована на підтримку вітчизняного бізнесу. Пріоритетним напрямком буде підтримка АПК.
4.Забезпечувати належну соціальну та психологічну допомогу всім учасникам бойових дій, а особливо – тим, хто постраждав у боях. Держава повинна взяти на себе відповідальність як за надання необхідного медичного обслуговування, протезування своїм героям, так і за забезпечення житлом, надання соціальних гарантій родинам тих, хто загинув у боях за Україну. Гарантувати усім доступність до якісної, сучасної освіти, та нормований обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно
5. Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.

Парламент, що обраний всупереч волі Майдану на старій законодавчій базі, має бути переобраний через рік – після прийняття нового закону.
Беру на себе зобов’язання перед своїми виборцями домогтися:
1. Державної підтримки для розвитку сільського господарства і створення робочих місць на селі. Залучення до Черкащини нових інвестицій. Сприяти відкриттю в сільських регіонах міні-підприємств з переробки сільськогосподарської продукції.
2.Відновлення та покращення роботи фельдшерсько-акушерських пунктів, забезпечення медичних установ округу необхідним медичним обладнанням та каретами швидкої допомоги. Сприяти будівництву та реконструкції храмів та культових споруд.
3. Якісного матеріального забезпечення шкіл, розвиток і відкриття нових дошкільних навчальних закладів. Продовжити Програму навчання кращих випускників шкіл округу у кращих вищих навчальних закладах України. Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.
4. Ремонту та будівництва доріг, запровадження ефективного транспортного забезпечення. Державного фінансування освітлення вулиць і населених пунктів, модернізацію системи водопостачання теплопостачання в м.Сміла.
5. Посилення природоохоронних заходів та вирішення екологічних проблем краю. Наведення ладу в житлово-комунальному господарстві м. Сміла та м. Кам’янка. Продовжити газифікацію населених пунктів округу.

__________________________________________Ткалич Валентин Васильович

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *