Профтехам рекомендують закінчити навчальний рік дистанційно

профтехМіністерство освіти рекомендувало закладам професійної освіти організувати закінчення навчального року дистанційно. Про це йдеться у листі Міністерства освіти щодо закінчення навчального року у профтехах, передає osvita.ua.

Зокрема, засвоєння теоретичного блоку заклади мають організувати дистанційно.

Щодо практичного блоку, то для учнів 1–2 курсів практичні завдання необхідно замінити теоретичними, а години практики перенести на наступний рік.

Водночас для випускників заклади можуть обрати декілька варіантів зарахування практики.

Це може бути коригування змісту поурочно-тематичних планів, переліків навчально-виробничих робіт, навчальних програм, скорочення до 50% їхнього змісту та визначеної кількості годин, а також врахування результатів виробничого навчання та проміжного оцінювання роботодавцями рівня кваліфікації випускників.

Також заклади зможуть врахувати результати, отримані шляхом неформальної освіти, тобто працевлаштування учнів на підприємствах (організаціях тощо), зокрема й за кордоном. Такі результати мають підтверджуватись відповідним листом керівника підприємства, організації.

Окрім того, заклад може застосовувати атестування учнів під час державної кваліфікаційної атестації за досягнутим рівнем кваліфікації. Така державна кваліфікаційна атестація може проводитися дистанційно.

Також у МОН звернули увагу, що цьогоріч ДПА та ЗНО скасовані, тому у відповідній графі додатку до документа про освіту варто записувати «звільнений(а)».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *