Продуктові набори від українських виробників: допомога найуразливішим – це складова нашої перемоги

274313975_325724836260191_4060440989597467513_nМарина Лазебна, Міністр соціальної політики повідомила, що нині проводять поставку продуктових наборів від українських виробників для постраждалих від війни та людей з вразливих категорій. Допомога вже попрямувала в регіони.

«До людей попрямувала частина з мільйона продуктових наборів, які зараз комплектуються на складах. 430 працівників цілодобово приймають товари, комплектують набори та відвантажують зі складів.

За сприяння Мінагрополітики вже більше 130 українських виробників харчових продуктів та представників українського бізнесу долучились до цієї справи. Хочу подякувати кожному, хто робить свій внесок в цю справу. Зараз допомогти найуразливішим – це не лише людяність, це складова нашої перемоги», – зазначила Марина Лазебна.

Продукти отримають люди з інвалідністю, одиноко проживаючі люди. В першу чергу доставки відбуватимуться у області, які найбільше постраждали він воєнних дій. Обласні соціальні служби забезпечують збір потреб та доставку продуктів адресатам.

Набори складаються з різноманітних круп, пластівців, готових сухих сніданків, м’ясних, м’ясо-рослинних та рослинних консервів, макаронних виробів, цукру, згущеного молока, олії та печива.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.