Продаж товарів українського виробництва за 2021 рік

продукти УкраїнаЗа даними обласного управління статистики у 2021 році частка продажу підприємствами роздрібної торгівлі товарів, що вироблені на території України, становила 57,9%, продовольчих товарів вітчизняного виробництва – 79,1%, непродовольчих – 45,4%.

Серед продовольчих товарів яйця місцевого виробництва були на рівні 100% від продажу, м’ясо – 94,7%, молоко – 98,9%, цукор – 98,6%, борошно – 98,1%.

Водночас вітчизняні свіжі фрукти та овочі займали 43,2% ринку.

Серед непродовольчих товарів найбільший відсоток становило побутове рідке котельне паливо, газ у балонах, вугілля і деревина для опалення – 97,7% від продажу, книги, газети та журнали – 87,5%, бензин моторний – 82,1%.

Серед товарів вітчизняного виробництва найменше продано: телекомунікаційного устатковання; апаратури побутового призначення для приймання, записування, відтворення звуку й зображення; комп`ютерів, периферійного устатковання, програмного забезпечення; автомобілів, деталей та приладдя для них, де питома вага у загальному продажу не
перевищувала 4,5%.

В оптовій торгівлі області продовжувала переважати продукція українських виробників, частка якої становила 66,4% від загального продажу, зокрема, частка вітчизняних продовольчих товарів – 85,1%, непродовольчих – 64,2%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.