Проблемні дороги Малої Яблунівки

Чим ближче до весни, тим гарячішою стає тема доріг. Бо ж на одних сніг сходить разом із асфальтом, а на інших – цього асфальту і не було. Через центр міста потоком рухаються величезні фури, які остаточно добивають наші дороги. Навіть там, де торік було зроблено ремонт, зараз яма на ямі.

На незадовільному стані доріг та інших болючих темах загострили увагу й учасники зборів громади у Малій Яблунівці минулої суботи. Люди налаштовані рішуче, бо нарікають, що вулиці мікрорайону, зокрема Кармелюка, – у ямах, а та її частина, яку ремонтувала торік черкаська фірма ТОВ «Лиможінвест», вже починає руйнуватися.

Їх підтримали мешканці інших мікрорайонів, зокрема Кута та Гречківки. Цієї суботи заплановано зібрання мешканців своїх мікрорайонів у Будинку культури СЕМЗ.

Як стало відомо, відповідь ТОВ «Лиможінвест» на нарікання містян не забарилася. Вже в понеділок вони надали лист управлінню житлово-комунального господарства, що «зобов’язуються… при настанні сприятливих погодніх умов… ліквідувати всі виявлені недоліки…»

Про перебіг подій на зустрічі у Малій Яблунівці дивіться у відео телестудії «Тясмин».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *