Про стан питного водопостачання за І півріччя 2016 року

У І півріччі 2016 року фахівцями Черкаського обласного лабораторного центру із джерел та мереж централізованого водопостачання досліджено 986 проб питної води за санітарно-хімічними та 1546 проб за мікробіологічними показниками, з них гігієнічним вимогам не відповідали 71 (7,2%) та 66 (4,63 %) проб відповідно.

Питома вага проб питної води із відхиленнями від гігієнічних вимог за санітарно-хімічними показниками перевищувала середньообласний показник у м.Черкаси та Городищенському, Золотоніському, Смілянському, Тальнівському, Катеринопільському, Чигиринському районах.

Із джерел нецентралізованого водопостачання (приватні та громадські свердловини і колодязі) досліджено 655 проб питної води за санітарно-хімічними показниками та 720 проб – за мікробіологічними, із них гігієнічним вимогам за санітарно-хімічними показниками не відповідали 26,7% проб (переважно за вмістом нітратів у приватних колодязях) та 11,9 % проб за мікробіологічними показниками.

Вище середнього показника по області виявлено проб з відхиленнями за санітарно – хімічними показниками у мм. Сміла, Умань, Черкаси, Ватутіне та в Золотоніському, Маньківському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Уманському районах, за мікробіологічними – у м.Черкаси, Кам’янському, Корсунь-Шевченківському, Шполянському, Уманському, Драбівському, Городищенському районах.

Джерело: Державна санітарно-епідеміологічна служба Черкаської області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.