Про соціальний захист смілян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

соцзахистЗгідно з постановою Кабінету Міністрів України від 06 травня 2020р. №339 встановлені розміри грошової допомоги для компенсації у 2020 році вартості путівок. Кошти за путівки безготівково перераховують санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку за лікування або оздоровлення та відпочинку особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Нині розмір допомоги становить:

  • особам 1 категорії 1 – 7 700 гривень;
  • особам 1 категорії, із захворюванням нервової системи (із наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 23 420 гривень;
  • дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одному з батьків або особі, яка їх замінює – 16 300 гривень.

Протягом 2020 року санаторно-курортне оздоровлення пройшли 50 осіб, віднесених до категорії 1. На цю потребу з державного бюджету виділили майже 308 000 грн, з місцевого – 77 000 грн.

Згідно Наказу Міністерства соціальної політики України, середня вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в межах бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», у сумі 573 грн.

Для виплати компенсації замість санаторно-курортної путівки виділено та профінансовано 25 785 грн для 45 осіб.

Станом на 1 листопада у Смілі налічується 679 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За детальною інформацією можна звернутися в каб. №27 управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *