Про перспективи створення Національного природного парку «Холодний Яр»

7Перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль:

– Працюємо над розробкою проекту Національного природного парку «Холодний Яр». Створення його входить до переліку заходів обласної програми охорони довкілля на 2016 – 2020 роки. Нагадаю, її ми розробляли спільно з науковцями й громадськістю.

Маємо намір сформувати вдалу модель, зокрема зважено підійти до питання встановлення його територіальних меж, з обов’язковим урахуванням думки громади. Щоб напрацьовані пропозиції максимально задовольнили усі сторони процесу.

Нагадаю, робоча група з вивчення питання створення Національного природного парку «Холодний Яр» спільно з Мінекології детально дослідила варіанти розміщення НПП з урахуванням включення земель як лісогосподарського значення, так і земель запасу на території Чигиринського та Кам’янського районів. За розробленою нині моделлю, парк охоплює територію близько 6 тис. га.

Зауважу, Черкащина неабияк потребує збільшення кількості заповідних територій. Водночас створення парку додасть регіону туристичної привабливості, дасть змогу розвивати малий та середній бізнес, створювати нові робочі місця, а також сприятиме глибшому вивченню громадськістю власної історії. Оскільки території, на яких планується створення парку, є одним із осередків нашого національно-визвольного руху, маємо відслідковувати історичне надбання нашого народу та популяризувати цю місцевість.
Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.