Про пенсійне забезпечення – особам з інвалідністю

3Законодавчі нюанси пенсійної сфери розповіли фахівці Фонду на Черкащині людям з інвалідністю під час спільних круглих столів із соціальними службами та громадськими організаціями.

У Смілі головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 7 Антоніна Коломієць відповіла на запитання щодо можливості безперешкодного доступу до сервісного центру Пенсійного фонду та пенсійних виплат, передбачених для осіб з інвалідністю.

У Жашкові головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 12 Інна Кулибаба детально розповіла про умови та порядок призначення пенсії, підвищення розміру у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму, надбавок та мінімальної пенсії учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни. А також, про підвищення мінімального розміру пенсії з першого грудня відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

В Умані заступник начальника відділу обслуговування громадян №4 Вікторія Карпенко розповіла про переваги користування вебпорталом Пенсійного фонду України, способи реєстрації та електронні сервіси, доступні з ключем кваліфікованого електронного підпису. Акцентувала, що дистанційні сервіси дуже зручні, оскільки дозволяють вирішити більшість питань, не виходячи з дому.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.