Про опалювальний сезон та зміни у виплаті субсидій говорили на засіданні Громадської ради

32392179_587480114952453_8909545541109547008_n15 травня відбулося чергове засідання Громадської ради. Голова ради Лариса Ратійова винесла на порядок денний засідання п’ять питань. 

Одне з головних питань на засіданні – підсумки проходження у місті опалювального періоду 2017-2018 років та підготовка до нового опалювального сезону. Заступник начальника управління ЖКГ Віктор Волошин проінформував про перебіг опалювального сезону, який проходив у місті з 23 жовтня 2017 року по 4 квітня 2018 року. Доповідач зазначив, що з боку ТОВ “Смілапромтранс” зупинок під час опалювального сезону не було, підприємство встановило 18 лічильників обліку тепла у домівках, які обслуговують. Зовсім інша картина з ТОВ “СмілаЕнергоінвест”, підприємство, яке неодноразово порушувало хід опалювального сезону та своєю діяльністю незадовільняло смілян. На питання присутніх надав відповіді директор КП “Смілакомунтеплоенерго” Володимир Прусс, адже саме комунальне підприємство стало надавачем послуг у більшості будинків з централізованим опаленням з 1 лютого 2018 року.   Директор підприємства озвучив проблемні питання, над якими зараз спільно з керівництвом міста працює у плані підготовки до нового опалювального сезону.

Провідний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення Валентина Коваленко проінформувала про зміни у законодавстві щодо нарахування субсидій населенню по відшкодуванню затрат на комунальні послуги.

Начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса проінформував членів ради щодо написання грандових проектів. Доповідач зазначив, що проведено чотири засіданні інвестиційної ради, управліннями та відділами виконавчого комітету подано сім проектів на загальну суму біля 3,2 млн. грн, з них: 3 проекти управління освіти, молоді та спорту на суму 2,138 млн. грн, 2 проекти відділ культури – 670,7 тис. грн, по одному у відділі охорони здоров`я – 184.5 тис. грн та КП “МІФК” – 167 тис. грн. Міський центр соціальних служб сім`ї, дітей та молоді також подав три проекти. Інформацію начальника управління доповнила директор КП “МІФК” Валентина Далібожак.

Про хід підготовки до ремонту доріг у місті інформацію надав заступник начальника управління ЖКГ Віктор Волошин.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *