Про готовність смілянських навчальних закладів до нового навчального року | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

Про готовність смілянських навчальних закладів до нового навчального року

Кампанія із оздоровлення дітей триває. Де відпочивають смілянські школярі та яка проводиться робота у закладах освіти доповіла начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова під час брифінгу керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Смілянської міської ради із представниками засобів масової інформації та громадськістю.
– За два місяці літа більше 60% дітей шкільного віку охоплені оздоровчими та відпочинковими послугами, з них 14% – діти із соціально незахищених категорій. З міського бюджету на оздоровлення було виділено на початку року 24,6 тисячі гривень. Діти, зокрема відпочивали у пришкільних таборах та оздоровлювались у таборах “Чайка” та “Молода гвардія”, розташованих в Одеській області, частина дітей відпочиває у  таборі “Тимурівець”.
А поки діти відпочивають та оздоровлюються, у закладах освіти кипить робота.
– Зараз усі сили спрямовані на те, щоб підготувати навчальні заклади до роботи у новому навчальному році. Поточні роботи виконані на 90%. Усі роботи на запланованих об’єктах виконані і профінансовані на суму 2 мільйони 687 тисяч 98 гривень. У тому числі на капітальні ремонти – 2 мільйони 138 тисяч 176 гривень, на придбання інвентарю 548 тисяч 922 гривні. Щодо поточних видатків, на придбання обладнання  та інвентарю профінансовано 84 тисячі 722 гривні. Жодного навчального закладу, якому б не допомагали, немає.
Секретар міської ради Віктор Федоренко наголосив, що до початку навчального року потрібно забезпечити умови комфортного перебування у закладах освіти, зокрема, відремонтувати покрівлі.
– Особливу увагу треба звернути на дахи. Щоб до осені та зими вони були перекриті у всіх школах. Скрізь, де потрібен ремонт, він має бути виконаний. Знаю, зокрема, це школи № 5, 11, а також це стосується і  у дитячих садків, – зазначив Віктор Антонович.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *