ПРО ХІД ВИКОНАННЯ ПРОТОКОЛУ ПОГОДЖУВАЛЬНОЇ РАДИ МЕШКАНЦІВ МІКРОРАЙОНУ КУТ ТА ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС»

На початку березня представники громади мікрорайону Кут підписали Протокол погоджувальної ради мешканців мікрорайону Кут та ТОВ «Смілаенергопромтранс». Від міської влади його підписав секретар міської ради Ярослав Березань.Цього тижня минає п’ять місяців з часу підписання Протоколу, і керівник «Смілаенергопромтранс» Володимир Пилипів прокоментував хід його виконання:
– Цей Протокол був укладений для того, щоб ми, спільними зусиллями з міською владою змогли покращити екологічну ситуацію та стан доріг мікрорайону Кут. На сьогодні всі пункти Протоколу, крім першого, виконані.
Ми провели обстеження системи викидів двома незалежними експертизами і прийняли рішення, що до 1 травня не встигаємо, треба добре підготуватися, ми значно розширили обсяг робіт, побачили, що треба зробити значно більше. Зупинилися на ремонт тільки 20 липня, робимо повну реконструкцію системи викидів – заміну мультициклонних елементів і проводиться реконструкція колосникової топки котла, що дасть позитивний результат – дасть можливість повернути викиди до нормативних, суттєво їх зменшить і поліпшить роботу.
Детальніше в газеті “Сміла” №31 від 5 серпня

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *