Про героїчну професію та її затребуваність на Черкащині

рятувальникиПрацівники служби ДСНС – це фахівці різних напрямків роботи. До них відносяться і пожежники, і рятівники, і спостерігачі-пожежні, і пожежні інспектори, але всіх їх можна назвати одним словом – вогнеборці.

Також пожежні займаються проведенням бесід в дитячих садках і школах. Вони розповідають про правильну поведінку в палаючому будинку, лісі, про заходи з пожежної безпеки та про наслідки необережних ігор з вогнем. Тому рятувальники повинні володіти такими якостями, як: витривалість, швидка реакція, вмінням швидко приймати рішення, чуйність, сміливість, дисциплінованість, спритність, чесність, уважність, вмінням надавати першу медичну допомогу тощо.

Як розповіли в обласному центрі зайнятості, з початку 2021 року від роботодавців регіону до обласної служби зайнятості надійшло 20 вакансії цього напрямку діяльності. 15 вакансій укомплектовано за сприяння обласної служби зайнятості.

Зокрема, пропозиції роботи надходили від: ДП «Смілянський лісгосп», ДП «Звенигородський лісгосп», ГУ ДСНС в Черкаській області, ПП «Фрест сервіс плюс та ФОП Олени Недоступ».

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких протягом січня-серпня 2021 року налічувалася 51 особа. На сьогодні на обліку служби зайнятості перебуває 21 такий безробітний.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій становив 8 000 грн.

Сектор інформаційної роботи ОЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *