Про допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

Урядовою постановою від 01.10.2014 р. №509 визначений порядок обліку осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.
Для взяття на облік та отримання довідки про взяття на облік повнолітня особа звертається особисто або через законного представника до управління праці та соціального захисту населення. При собі необхідно мати паспорти прибувших, свідоцтва про народження дітей, довідки про реєстраційні номери облікових карток платників податків, свідоцтво про шлюб. Для отримання довідки про взяття на облік неповнолітніх дітей, які переміщуються без батьків або членів сім’ї, заява подається їх опікуном чи піклувальником або законним представником.
Переміщені особи, які зареєструвалися на облік в органах праці та соціального захисту населення, мають право на щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання (у тому числі, на оплату житлово-комунальних послуг). Порядок надання вказаної допомоги врегульовано постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. №505.
Додаткова інформація щодо взяття на облік переміщених осіб та нарахування щомісячної адресної допомоги надається в управлінні праці та соціального захисту населення (м. Сміла, вул. Червоноармійська, 4), телефони для довідок : 4-23-34, 4-65-68.

Людмила Коляда, начальник відділу грошових виплат та компенсацій

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *