Про бюджет Сміли-2020 – домовленості, подачки та лобіювання інтересів

index3Валентина ЗБОРІВСЬКА, депутат Cмілянської міської ради:

– Депутати прийняли бюджет Сміли на 2020 рік. У нас буде дуже цікавий бюджет, таке враження, що розподіляючи кошти, деякі депутати добре домовились між собою та з керівниками управлінь та відділів.

 Почнемо з того, що минулого року бюджет розвитку складав всього до 8 млн грн. На цей  рік депутати  поділили цілих 23 мільйони гривень.

На мою думку, спільні кошти міста поділені так, щоб заробили потрібні підрядні організації, щоб були задоволені окремі депутати, а іншим обранцям просто  по кістці, щоб вони мовчали і погодились проголосувати за те, що є.

Аналізуючи бюджет-2020, я помітила, що він підлаштований під інтереси депутатів Хоменка-Кредзинського. Так, багато коштів виділяють на реконструкцію стадіону «Юність» – аж три пункти бюджету, зокрема, на реконструкцію входу і фасаду стадіону. Це те, про що кілька років мріяв Юрій Кредзинський, адже він живе поблизу стадіону. Я не проти розвитку спорту і реконструкції «Юності». Але не все відразу. У нас центр міста страшний, соромно приймати гостей. Треба спочатку центральну площу впорядкувати, а вже потім цяцькувати стадіон. Я вже не говорю про проблеми КП «Водгео» та «Смілакомунтеплоенерго», міський будинок культури без можливості відкривати вікна, «сов деповські» туалети по комунальних закладах, ніяке вуличне освітлення – багато можна перераховувати кричущих соціальних потреб громади Сміли.

На дороги, які ведуть до будинку депутата Юрія Кредзинського, виділили кошти 5 млн грн. І байдуже, що там автобуси не їздять – головне, щоб їздив депутат.

На купівлю зеленого покриття на стадіони витратять більше 2 млн грн!  Так, більше у нас у місті проблем немає! Залишилось лише штучну траву купувати!

Цього року планують ремонти у дитсадку, у школі і клубі в М.Яблунівці, там звідки балотуються депутат Роман Хоменко і член виконкому Олег Трушкевич.

На ремонт клубу на Загреблі виділяють 800 тисяч гривень – це парафія депутата Віктора Федоренка, щоб його знову обрали жителі Загреблі.

І якщо уважно придивитись до проекту бюджету – можна знайти багато рішень на догоду окремим обранцям.

А те, що наші депутати планують закрити КП «Медіацентр» – це взагалі ганьба. Це пряма підготовка до виборів. У комунальному ЗМІ рівноправно можуть виступати всі кандидати. А у приватному – лише обрані або за великі гроші. Тож обранці вирішили знищити КП «Медіацентр», щоб у бідніших кандидатів не було доступу до ЗМІ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *