Призначено нового прокурора Черкаської області

У суботу, 15 листопада, заступник Генерального прокурора України Олег Бачун представив колективу прокуратури новопризначеного прокурора Черкаської області Юрія Шеремета.

У своєму виступі Олег Володимирович зазначив, що Україна переживає тяжкі часи, а органи прокуратури – великі реформи, тому з таким навантаженням у роботі повинна справитися досвідчена та поважна людина. У зв’язку з цим Генеральним прокурором України Віталієм Яремою призначено на посаду прокурора Черкаської області Юрія Віталійовича Шеремета.

У свою чергу, новий керівник прокуратури Черкащини запевнив, що усвідомлює всю відповідальність, яку покладено на нього, і зробить все можливе для зміцнення законності у регіоні, та виправдання довіри громадян і Генеральної прокуратури України, інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Довідка

Шеремет Юрій Віталійович має стаж роботи в органах прокуратури України майже 15 років. Він пройшов шлях від помічника прокурора міста Чернігова до начальника управління центрального апарату Генеральної прокуратури України.

Джерело: Прочерк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *