Призначено начальника відділу освіти Смілянської райдержадміністрації

На нараді з сільськими головами, яка відбулася 21 квітня, голова райдержадміністації Андрій Колесник представив присутнім новопризначеного начальника відділу освіти райдержадміністрації – Хроменко Ірину Анатоліївну, повідомляє Смілянська РДА.

Хроменко Ірина Анатоліївна – тренер консультативно-тренінгового центру “Педагог”, лауреат обласного конкурсу “Вчитель року — 2001”, дипломант Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року — 2004″, лауреат премії ім. народного вчителя О.А.Захаренка, переможець багатьох творчих конкурсів, оголошених фаховими журналами:”Сплетіння мов, культур, традицій”, (“Всесвітня література та культура в навчальних закладах України”), “Людинотворення”(“Зарубіжна література”), “Посібник для вчителя” (“Все для вчителя”), конкурсу методичних ідей ім. Ю.Султанова (“Зарубіжна література в школах України”) та ін., має численні грамоти і дипломи — нагороди за сумлінну працю.

Ірина Анатоліївна — співавтор програми факультативного курсу “Творчість Вільяма Шекспіра”, схваленої МОН України; автор посібників для вчителів: “Уроки-портрети та літературні вечори у школі”, “Ігрові та творчі завдання на уроках зарубіжної літератури”, “Каталог-путівник учителя зарубіжної літератури. 1998—2004”, “Каталог-путівник учителя зарубіжної літератури. 2005—2006”, (видавництво “Мандрівець”, Тернопіль); співавтор посібників: “Книга для вчителя. Зарубіжна література. 6 клас”, “Книга для вчителя. Зарубіжна література. 7 клас”, “Книга для вчителя. Зарубіжна література. 8 клас”, “Книга для вчителя. Зарубіжна література. 9 клас” (видавництво “Грамота”, Київ) та ін. Учитель має більше 100 публікацій у фахових періодичних виданнях.

Ірина Хроменко входить до складу журі Всеукраїнських фахових та творчих конкурсів, експертних комісій, працює в творчій групі над створенням навчально-методичних комплексів до підручників “Зарубіжна література” для 11-річної школи.

Ірина Анатоліївна автор багатьох публікацій у журналах та ведуча рубрики «Дистанційний тренінг».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *