Пришкільний табір завітав на гостини до Балаклеївської сільської бібліотеки

Ось і закінчився навчальний рік. Для школярів розпочалася весела і яскрава пора – літні канікули! Цікаве і змістовне дозвілля дітям забезпечують вихователі в пришкільних таборах.

2 червня до Балаклеївської сільської бібліотеки завітали вихователі Оксана Сільченко та Ольга Колісник разом з дітьми 1–5 класів Балаклеївської загальноосвітньої школи № 2 І – ІІ ступенів з пришкільного табору «Сонечко».

Бібліотекар Іраїда Бондаренко провела екскурсію по бібліотеці, ознайомила юних відвідувачів з книжковими виставками, тематичними поличками. Завідуюча бібліотекою Лілія Маслюк познайомила присутніх дітей з інтернет – ресурсами, вебсайтом бібліотеки, сторінками сільської бібліотеки в соцмережах.

Потім працівники бібліотеки запросили юних відвідувачів на гостину до казки. Діти із задоволенням брали участь у вікторинах, конкурсах, іграх, відгадували загадки, переглянули презентації: «В гостях у казки», «Сходинками дедукції», «Літературна мозаїка» та «Дитяча преса».

Насамкінець діти продегустували виставку – інсталяцію «Королева літа – полуниця», поласувавши смачними ягодами – першими дарами літа.

Лілія Маслюк,
завідувач Балаклеївської сільської бібліотеки
Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *