При Міністерстві створять робочу групу по відновленню екологічного стану р. Тясмин

На рівні Міністерства екології та природних ресурсів України буде створена робоча група по питанню подолання наслідків екологічного лиха, відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму і санітарного стану басейну річки Тясмин. Про це повідомив керівник ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Євгеній Глєбов, інформує видання “Вичерпно”.

Дані зрушення на рівні Міністерства відбулися після проведеної робочої групи в Агенції. Напрацьована нею стратегія буде врахована при плануванні загальнодержавних природоохоронних заходів.

Окрім того, заступник Міністра — керівник апарату Віктор Вакараш зобов’язав Держекоінспекцію у Черкаській області щоквартально надавати інформацію по кількості запланованих та фактично проведених перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжитих заходах за виявленими порушеннями за результатами перевірок; кількості виявлених рішень прийнятих органами місцевого самоврядування та РДА при наданні у власність і користування земельних ділянок, що не відповідають екологічним вимогам; проблемних питань у сфері охорони водних та земельних ресурсів, які тривалий час не вирішуються.

До ініціатив громадськості приєдналися також народні депутати України Максим Поляков та Сергій Рудик, які взяли під особистий контроль втілення у життя напрацювань громадськості та стану виконання Обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Черкаської обласної ради від 03.06.2016 № 5-2/УІІ.

– Як бачимо ініціативи ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» знаходять підтримку і на центральному рівні. Більш того, проблема річки Тясмин привернула увагу Обласної влади ще до однієї проблемної річки області – річки Рось. Так, Черкаська обласна державна адміністрація спрямувала до Міністерства екології та природних ресурсів України лист з пропозицією вирішення проблеми річки Рось спільно з представниками Держводагентства України, Басейнового управління водних ресурсів профільних структур Черкаської та Київської областей, — відзначають у Громадській спілці.

За інформацією ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *