Президент підписав закон про молодіжну політику

молодьПрезидент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про основні засади молодіжної політики», що ухвалений 27 квітня 2021 року.

Цей закон імплементує більшість положень Європейської хартії про участь молоді в суспільному житті на місцевому та регіональному рівні, інформує osvita.ua.

Згідно з документом, до молоді відносяться люди у віці від 14 до 35 років.

Новий закон запроваджує механізми залучення молоді до процесу вироблення й ухвалення рішень. На національному рівні це відбуватиметься через Національну раду з питань молоді при Кабінеті Міністрів, на місцевому – через молодіжні ради та радників з питань молоді.

Також закон урегульовує питання діяльності Українського молодіжного фонду, на який покладатиметься виконання спеціальних функцій щодо сприяння реалізації завдань молодіжної політики. Діяльність фонду координуватиме Міністерство молоді та спорту.

На думку Глави держави, оновлення молодіжного законодавства, а також започаткування дієвих фінансових інструментів допоможе створити реальні можливості для кожної молодої людини жити та працювати в Україні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *